Kołdry Piórex

Piórex, jako pierwsza firma w Polsce została członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Puchu i Pierza. Sklep ten oferuje między innymi doskonałej jakości kołdry oraz poduszki – zarówno wypełnione pierzem, jak i puchem. Oprócz tego w ofercie znaleźć można również wszelkie wyroby syntetyczne, które doskonale sprawdzą się u alergików. Wyroby naturalne dzielą się na – kołdry puchowe, pół puchowe i pierzowe. Natomiast ze względu na przeznaczenie można wyróżnić kołdry całoroczne, letnie i zimowe oraz kołdry duo, które przeznaczone są na każdą porę roku.

Kołdry Piórex cechują się przede wszystkim tym, że są wykonane z naprawdę dobrej jakości materiałów. Standardowa kołdra puchowa letnia charakteryzuje się tym, że puch rozmieszczony jest równomiernie na całej powierzchni. Niewielka ilość puchu sprawia, że przeznaczona jest do użytkowania głównie w okresie letnim – pod taką kołdrą śpi się naprawdę bardzo komfortowo i przyjemnie. Kołdra klimatyczna składa się z komór wypełnionych polskim puchem gęsim, dzięki czemu można pod nią spać podczas niskich temperatur. Kołdra da Ci naprawdę bardzo dużo ciepła.

Kołdra syntetyczna, antyalergiczna jest wypełniona silikonowym włóknem poliestrowym o dużej sprężystości i wytrzymałości. Kołdry Piórex dzięki doskonałemu wykonaniu zapewniają użytkownikowi – miękkie oraz przyjemne otulenie. Oprócz tego zapewniają dużo lepszą izolację, niż kołdry od innych producentów. Tkanina, z której została wykonana kołdra jest przede wszystkim niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, co pozytywnie wpływa na sen.

Kołdry Piórex mogą być również wykonane ze stuprocentowej bawełny. Jest ona bardzo przyjemna i komfortowa podczas użytkowania. Oprócz tego kołdry od tego producenta są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości – co jest ogromną zaletą. Głównie kołdry przeznaczone są dla osób, które lubią ciepło podczas spania. Produkty te z pewnością zapewnią Ci to, że nie będzie Ci zimno podczas chłodnych nocy. Wszystkie kołdry cechują się atrakcyjną i konkurencyjną ceną, dzięki czemu wiele osób je kupuje.